Fizjo&Well Zadzwoń i umów się

Gimnastyka korekcyjna w Przedszkolach

Zadbaj o zdrowie swojego dziecka!

„Gimnastykę korekcyjną polecam z całego serca! Córki uwielbiały te poniedziałkowe zajęcia w przedszkolu, po których wracały do domu i same wymyślały tory przeszkód i zabawy, nie chcąc bajek i telefonu. Rozwinęły się – stały się pewne siebie, uważne, polubiły wspinanie się i chodzenie na palcach, czego z racji na płaskostopie szczerze nie lubiły. Ale kto by nie chciał być żyrafą! 🙂 szczerze polecamy! Duży plus za to, że zajęcia odbywają się w Przedszkolu co oszczędza czas na dojazdy.”

Emilia, mama Julii (3,5l) i Hani (5l)

Polecam Fizjo & Well – zajęcia prowadzone są z pasją i ogromnym zaangażowaniem, dzieciaki uwielbiają Panie prowadzące zajęcia. Widać ogromną wiedzę i doświadczenie w podejściu i prowadzeniu zajęć dla dzieci.

Magdalena, Wychowawca grupy 5 latków na warszawskim Bemowie

„5 gwiazdek! Chociaż słowo korektywa czy gimnastyka korekcyjna nie brzmiało dla nas na początku zachęcająco (pamiętam jeszcze swoje korektywy w szkole) to cieszę się, że zapisaliśmy syna na zajęcia. Zajęcia są dobrze prowadzone, widzimy tego efekty! Syn miał stwierdzone niewielkie skrzywienie kręgosłupa, zalecono nam ćwiczenia pod okiem fizjoterapeuty który pomoże zniwelować wadę. Po roku zajęć w Przedszkolu widzimy jak bardzo się wzmocnił – widać jak prosto siedzi, bez wysiłku skacze na jednej nodze, powtarza w domu ćwiczenia, udaje bociana, jest chętny do ruchu, a co najważniejsze kręgosłup jest prosty! Dziękujemy i już czekamy na kolejny rok z Wami!”

Beata, mama Antka (5l)

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń lub napisz do nas i podaj adres Przedszkola, do którego nas zapraszasz. My zajmiemy się umówieniem terminu i całą resztą!

Tel.: +48 669 587 257

e-mail: kontakt@fizjoandwell.pl

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Zespołem wykwalifikowanych fizjoterapeutów oraz trenerów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Przeprowadzamy bezpłatne zajęcia pokazowe w Przedszkolach na terenie całej Polski.

Misją naszych zajęć, jest

„Budowanie jak najlepszej sprawności fizycznej dzieci w wieku przedszkolnym podczas zajęć, na których stawiane są przed dziećmi wyzwania i ćwiczenia ruchowe prowadzone w formie zabawy, a nadzorowane przez doświadczonych trenerów i fizjoterapeutów. Dzięki temu dzieci kształtują swoją sprawność, swoje zdrowie, wzmacniają pewność siebie oraz budują poczucie własnej wartości, wykształcając pozytywne skojarzenia z aktywnością fizyczną na całe życie.”

Nasze wartości

Przyświecają nam wartości jakimi jest dbałość o zdrowie i rozwój dzieci, a także entuzjazm i kreatywność przy przeprowadzaniu zajęć.

Zadzwoń lub napisz. Zainwestuj w zdrowie swojego dziecka!

Tel.: +48 669 587 257

e-mail: kontakt@fizjoandwell.pl

Umów wizytę