Fizjo&Well Zadzwoń i umów się

Usługi mobilne

Pracujesz zdalnie i nie masz możliwości „wyrwać” się z domu na więcej niż godzinę, aby zadbać o swoje zdrowie, bo dojazdy zajmą zbyt dużo czasu? A może po pracy spędzasz czas z dziećmi i nie masz możliwości regularnego umawiania się na treningi na mieście, bo odbywałyby się one kosztem rodzinnych popołudni? Chcesz zaoszczędzić czas na dojazdach i szukasz usługi z dojazdem do domu?

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco zapraszamy do poznania oferty mobilnej, która pomoże Ci zadbać o siebie i swoich bliskich bez konieczności tracenia czasu na dojazdy.

Usługi mobilne w Warszawie

Usługi mobilne, które świadczy Zespół Fizjo&Well skierowane są do osób poszukujących profesjonalnej usługi terapeutycznej z dojazdem do własnego domu. Świadczymy usługi na terenie Warszawy, a także okolicznych miejscowości. 

Indywidualne podejście do Klienta

Oferta Usług mobilnych świadczonych  w Fizjo&Well obejmuje wizyty 1:1 ze specjalistą. Nasze motto „By dbać o Ciebie w pełni” nabiera tutaj szczególnego znaczenia. Dbamy nie tylko o Twoje zdrowie, ale również o Twój czas. To my dojeżdżamy do Ciebie, jedyne czego potrzebujemy to przestrzeń na której zmieści się łóżko do masażu bądź mata do ćwiczeń. 

Z jakich usług mobilnych mogę skorzystać? 

Oferujemy Państwu:

Jak wygląda wizyta?

Na każdej wizycie zapoznajemy Państwa z wskazaniami oraz przeciwwskazaniami do danej usługi. Prosimy o podpisanie dokumentu Polityki Prywatności a także informujemy jak będzie wyglądała dana usługa. W przypadku masażu wspólnie ustalamy partie na których masażysta skupi się podczas pracy. W przypadku treningu zaczynamy od określenia celów – zarówno tych krótko – jak i długoterminowych. Informujemy również o zaleceniach pozabiegowych takich jak krótki odpoczynek oraz uzupełnienie płynów. 

Trening oddechowy w naszej ofercie kierowany jest zarówno do osób zdrowych, jak i do Pacjentów, którzy borykają się z konsekwencjami zakażenia „COVID-19”. Uczymy prawidłowego oddychania, tłumaczymy, łączymy oddech ze świadomym rozluźnieniem ciała w formie technik relaksacyjnych.

Wizyty fizjoterapeutyczne w warunkach domowych dedykowane są głównie osobom, które nie mają możliwości dotarcia na wizytę gabinetową. Jej przebieg jest tożsamy z przebiegiem wizyty w Fizjo&Well, natomiast może się zdarzyć, że pojawią się ograniczenia związane z brakiem odpowiedniego łóżka (brak regulacji w stołach przenośnych) i wtedy sugerować będziemy wizyty gabinetowe. Wizyty domowe w dużej mierze dedykowane są Seniorom, którzy z powodu ograniczeń w lokomocji korzystają z pomocy terapeutów.

W jakich godzinach można korzystać z Państwa usług?

Zdajemy sobie sprawę jak cenny jest Państwa czas, dlatego oferujemy usługi, które pozwolą Państwu na jego oszczędność. Nasi masażyści, fizjoterapeuci oraz trenerzy są dostępni dla Państwa 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00 – 20:00. 

Aby umówić się na wybraną wizytę prosimy o kontakt telefoniczny, abyśmy w rozmowie z Państwem zrozumieli Państwa potrzeby i umówili dogodny termin spotkania. 

Czy treningi w domu mają sens? Czy dotychczasowi Państwa Klienci są zadowoleni? Jestem przyzwyczajona do zajęć w fitness klubie. 

Efekty naszych usług oceniają nasi Klienci. To ich opinie i ich spostrzeżenia sprawiły, że usługi mobilne na stałe weszły do oferty Fizjo&Well. Trenerzy i instruktorzy pracujący z Klientami widzą efekty, często spektakularne. Przede wszystkim jednak to nasi Klienci widzą sens tego typu spotkań, umawiając się na wizyty cykliczne. Dodatkowy sens usług mobilnych uwidocznił się w dzisiejszych czasach – kiedy to przez pandemię utrudniony jest dostęp do obiektów sportowych, siłowni, salonów kosmetycznych oraz zajęć grupowych. 

Jak przestrzegane są środki bezpieczeństwa w związku z pandemią?

Przestrzegamy wytycznych i zasad reżimu sanitarnego. Dysponujemy własnymi łóżkami do masażu, jednorazowymi środkami higienicznymi oraz środkami do dezynfekcji. Ze względów higienicznych prosimy o przygotowanie własnego ręcznika (dużego, kąpielowego), którym przykryjemy ciało podczas masażu, bądź też który wykorzystacie Państwo podczas treningu.

Czy muszę posiadać specjalny sprzęt sportowy?

Trening funkcjonalny oraz trening oddechowy, który odbywa się w warunkach domowych nie wymaga od Państwa posiadania profesjonalnego sprzętu. Przybory nie są niezbędne do ćwiczeń, możemy wykorzystać przedmioty codziennego użytku. Z naszego doświadczenia wynika, że regularny trening często motywuje do kupna podstawowych akcesoriów takich jak mata czy hantle, natomiast nie jest to obowiązkowe i niezbędne. Jeśli pojawi się taka potrzeba z pewnością ustalimy to z Państwem i doradzimy co kupić.

Umów wizytę