Fizjo&Well Umów się

Regulamin

Postanowienia ogólne

 1. Niniejszy Regulamin znajduje się na stronie internetowej http://www.fizjoandwell.pl w gablocie przed wejściem do gabinetu oraz może zostać przekazany do wglądu na wyraźne życzenie pacjenta.
 2. Fizjo&Well – gabinet fizjoterapii czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 21:00, w soboty w godzinach 8:00 – 17:00 oraz w niedzielę, święta i dni wolne od pracy we wcześniej umówionych godzinach.
 3. Miejscem świadczenia usług fizjoterapeutycznych jest Instytut Kosmetyczny Harmonia Zmysłów, przy ul. F.M. Lanciego 13 lok.14/15  lub miejsce wezwania przez pacjenta (wizyty domowe).
 4. Zarówno gabinet Fizjo&Well jak i wykorzystywane w nim urządzenia spełniają wymagania, jakim powinny odpowiadać podmioty wykonujące fizjoterapeutyczną praktykę zawodową.

Zasady rezerwacji i odwoływania wizyt

 1. Wizyty można umawiać 24h/dobę poprzez stronę internetową, pod adresem: www.fizjoandwell.pl oraz telefonicznie pod numerem: +48 669 587 257 w godzinach 8:00 – 20:00 od poniedziałku do piątku. Rezerwacji można dokonać również osobiście w gabinecie: ul. Lanciego 13 lok.14/15 w Warszawie.
 2. W sytuacji braku możliwości pojawienia się na wizycie na więcej niż 24 h przed terminem wizyty można odwołać lub dokonać dowolnej zmiany terminu wizyty drogą telefoniczną lub poprzez wiadomość SMS pod numerem telefonu +48 669 587 257 lub poprzez wysłanie odpowiedzi na SMS z informacją o zbliżającej się wizycie z portalu zarejestrowani.pl.
 3. Odwołanie wizyty lub zmiana terminu wizyty na krócej niż 24h przed jej terminem zobowiązuje Pacjenta do uiszczenia opłaty manipulacyjnej w wysokości 50% ceny wizyty. Należność zostanie doliczona do rachunku podczas kolejnej wizyty lub płatna jest przelewem nie później niż 7 dni po zaplanowanym zabiegu. W przypadku nieodwołania wizyty i nie pojawienia się na niej, Pacjent jest zobowiązany do uiszczania 100% ceny wizyty. Należność zostanie doliczona do rachunku podczas kolejnego zabiegu lub jest płatna przelewem nie później niż 7 dni po zaplanowanym zabiegu.
 4. Umówienie wizyty jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem zapisów niniejszego regulaminu.

Płatność

 1. Stawki za wizyty rozliczane są zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie http://www.fizjoandwell.pl/cennik.
 2. Stawki za usługi świadczone w niedziele, święta i dni wolne od pracy naliczane są podwójnie.
 3. Płatność za usługi prowadzone stacjonarnie w gabinecie Fizjo&Well możliwa jest gotówką, przelewem elektronicznym lub szybkim przelewem BLIK na telefon.
 4. Płatność za usługi świadczone w miejscu wezwania (z dojazdem do klienta) możliwa jest przelewem na konto lub przelewem BLIK na telefon. Nie ma możliwości płatności gotówką za usługi z dojazdem do Klienta.
 5. Dane do przelewu:
  Fizjo&Well Dorota Chałubińska,
  Nr konta (mBank): 42 1140 2004 0000 3002 7572 0943
  Tel: (+48) 669 587 257

Voucher prezentowy

 1. Voucher prezentowy jest imienną kartą prezentową, który może wykorzystać osoba obdarowana, wskazana z imienia i nazwiska na voucherze.
 2. Voucher prezentowy można zakupić osobiście w Fizjo&Well przy ul. Lanciego 13 lok.14/15, telefonicznie pod nr tel. (+48) 669 587 257 oraz mailowo: kontakt@fizjoandwell.pl
 3. Voucher prezentowy ważny jest 12 miesięcy od daty zakupu.
 4. Voucher prezentowy realizowany jest w dowolnym terminie po uprzednim umówieniu wizyty w wybrany sposób – telefonicznie lub on-line na stronie www.fizjoandwell.pl
 5. Zakupiony voucher nie podlega zwrotowi. Nie ma możliwości realizacji vouchera poza terminem ważności.
 6. Voucher prezentowy może zostać zakupiony na pojedynczy zabieg, na serię zabiegów lub na określoną kwotę do wykorzystania przez osobę obdarowaną.
 7. Istnieje możliwość zmiany zabiegu na dowolny, wybrany przez osobę obdarowaną o tej samej wartości lub na zabieg droższy po uiszczeniu pozostałej kwoty.
 8. Istnieje możliwość wysyłki vouchera drogą pocztową na wskazany adres.
Umów wizytę