Fizjo&Well Zadzwoń i umów się

Regulamin

Postanowienia ogólne

 1. Niniejszy Regulamin znajduje się na stronie internetowej http://www.fizjoandwell.pl w gablocie przed wejściem do gabinetów oraz może zostać przekazany do wglądu na wyraźne życzenie pacjenta.
 2. Fizjo&Well – gabinety fizjoterapii i masażu czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 21:00, w soboty w godzinach 8:00 – 17:00 oraz w niedzielę, święta i dni wolne od pracy we wcześniej umówionych godzinach.
 3. Miejscem świadczenia usług fizjoterapeutycznych jest Galeria KEN Center przy ul. Jana Ciszewskiego 15, 3 piętro, gabinety 8 i 9 lub miejsce wezwania przez pacjenta (wizyty domowe).
 4. Zarówno gabinety Fizjo&Well jak i wykorzystywane w nim urządzenia spełniają wymagania, jakim powinny odpowiadać podmioty wykonujące fizjoterapeutyczną praktykę zawodową.

Zasady rezerwacji i odwoływania wizyt

 1. Wizyty można umawiać 24h/dobę poprzez stronę internetową, pod adresem: www.fizjoandwell.pl , poprzez aplikację booksy oraz telefonicznie pod numerem: +48 669 587 257 w godzinach 8:00 – 20:00 od poniedziałku do piątku. Rezerwacji można dokonać również osobiście w gabinecie: Galeria KEN Center przy ul. Jana Ciszewskiego 15, 3 piętro, gabinety 8 i 9 w Warszawie.
 2. W sytuacji braku możliwości pojawienia się na wizycie na więcej niż 24 h przed terminem wizyty można odwołać lub dokonać dowolnej zmiany terminu wizyty drogą telefoniczną lub poprzez wiadomość SMS pod numerem telefonu +48 669 587 257 lub poprzez anulowanie/zmianę wizyty w aplikacji booksy.
 3. Odwołanie wizyty na krócej niż 24h przed jej terminem zobowiązuje Pacjenta do uiszczenia opłaty manipulacyjnej w wysokości 100% ceny wizyty. Należność zostanie doliczona do rachunku podczas kolejnej wizyty lub płatna jest przelewem nie później niż 7 dni od daty planowanej wizyty. W przypadku nieodwołania wizyty i nie pojawienia się na niej, Pacjent jest zobowiązany do uiszczania 100% ceny wizyty. Należność zostanie doliczona do rachunku podczas kolejnego zabiegu lub jest płatna przelewem nie później niż 7 dni po zaplanowanym zabiegu.
 4. Umówienie wizyty jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem zapisów niniejszego regulaminu.

Płatność

 1. Stawki za wizyty rozliczane są zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie http://www.fizjoandwell.pl/cennik.
 2. Stawki za usługi świadczone w niedziele, święta i dni wolne od pracy naliczane są podwójnie.
 3. Płatność za usługi prowadzone stacjonarnie w gabinecie Fizjo&Well możliwa jest gotówką, przelewem elektronicznym lub szybkim przelewem BLIK na telefon.
 4. Płatność za usługi świadczone w miejscu wezwania (z dojazdem do klienta) możliwa jest przelewem na konto lub przelewem BLIK na telefon. Nie ma możliwości płatności gotówką za usługi z dojazdem do Klienta.
 5. Dane do przelewu:
  Fizjo&Well Dorota Chałubińska,
  Nr konta (Santander): 53 1090 1694 0000 0001 5479 7531
  Tel: (+48) 669 587 257

Voucher prezentowy

 1. Voucher prezentowy jest imienną kartą prezentową, który może wykorzystać osoba obdarowana, wskazana z imienia i nazwiska na voucherze.
 2. Voucher prezentowy można zakupić osobiście w Fizjo&Well przy ul. Ciszewskiego 15, piętro 3, gabinet 8, telefonicznie pod nr tel. (+48) 669 587 257 oraz mailowo: kontakt@fizjoandwell.pl
 3. Voucher prezentowy ważny jest 12 miesięcy od daty zakupu.
 4. Voucher prezentowy realizowany jest w dowolnym terminie po uprzednim umówieniu wizyty w wybrany sposób – telefonicznie lub on-line na stronie www.fizjoandwell.pl
 5. Zakupiony voucher nie podlega zwrotowi. Nie ma możliwości realizacji vouchera poza terminem ważności.
 6. Voucher prezentowy może zostać zakupiony na pojedynczy zabieg, na serię zabiegów lub na określoną kwotę do wykorzystania przez osobę obdarowaną.
 7. Istnieje możliwość zmiany zabiegu na dowolny, wybrany przez osobę obdarowaną o tej samej wartości lub na zabieg droższy po uiszczeniu pozostałej kwoty.
 8. Istnieje możliwość wysyłki vouchera drogą pocztową na wskazany adres za dodatkową opłatą.
Umów wizytę
pl_PLPolish