Fizjo&Well Zadzwoń i umów się

Hinduski masaż głowy

Jeśli poszukujesz orientalnych masaży w warszawskim Ursynowie, trafiłeś w dobre ręce. W Fizjo&Well możesz skorzystać z hinduskiego masażu głowy. Czym jest? Jak się do niego przygotować? I czy warto z niego skorzystać?

Czym jest hinduski masaż głowy?

Hinduski masaż głowy można opisać dwoma słowami – tradycja i energia. Masaże w kulturze indyjskiej są od tysiącleci. Masaż głowy możemy znaleźć pod nazwą „chiampi”, a dla tubylców jest on na stałe wpisanym rytuałem higieny. Matki już od najmłodszych lat masują skórę głowy dzieci, co pobudza krążenie oraz buduje emocjonalną więź z noworodkiem. W Indiach masażowi głowy przypisuje się również działanie, które uwalnia duszę i ciało od wszelkich trosk (i złych duchów).

Nasza głowa pokryta jest siatką mięśni, która niekiedy pod wpływem różnych emocji i chorób ulega zesztywnieniu. Bez profilaktyki spiętych mięśni, możemy spodziewać się migren, asymetrii mięśni twarzy oraz ogólny dyskomfort. Rozluźnienie tych obszarów przynosi podwyższenie poziomu energii oraz sił witalnych. Przenieśliśmy ideę hinduskich masaży głowy do naszego gabinetu, aby pomagać naszym Pacjentom zmagającym się z obniżonym nastrojem, chcących uwolnić się od codziennych zmartwień i uwolnić od napięcia mięśni w tych okolicach.

Jak wygląda hinduski masaż głowy w Fizjo&Well?

Każdy masaż w Fizjo&Well przebiega nieco inaczej. Różnice wynikają z indywidualnych preferencji naszych Klientów. Dlatego przed masażem będziemy chcieli dokładnie rozpoznać, które z partii głowy potrzebują wytchnienia. Hinduski masaż głowy skupia się na obszarach karku, głowy i twarzy. Jeśli w tych miejscach doskwierają Ci spięte mięśnie, powiedz o tym fizjoterapeucie przed rozpoczęciem zabiegu.

Do hinduskich masażu nie używa się olejków, nie ma również potrzeby zmiany ubioru. Przed wizytą nie musisz więc specjalnie się przygotowywać. Chociaż po masażu zalecamy wyciszenie organizmu i głęboki relaks, jeśli nie masz czasu na inne rodzaje masaży, ten pozwoli Ci od razu powrócić do swoich obowiązków. Czy istnieje wspanialszy sposób na oderwanie od pracy i codziennych obowiązków?

Zapraszamy na hinduski masaż głowy w Warszawie!

Hinduskie masaże głowy przynoszą szeregi pozytywnych efektów, m.in.:

Zapewniamy, że po hinduskim masażu głowy w Fizjo&Well odzyskasz zarówno zdrowe ciało, jak i czysty umysł. Zapraszamy do zapisów!

Umów wizytę
pl_PLPolish