Fizjo&Well Zadzwoń i umów się

Programy rehabilitacji w Fizjo&Well. Dowiedz się więcej, komu i z jakimi problemami pomagamy.

Witaj w Fizjo & Well, miejscu w którym otrzymasz kompleksową pomoc fizjoterapeutyczną. Diagnozujemy, leczymy, edukujemy i prowadzimy Cię przez proces zdrowienia. Pomożemy Ci pozbyć się bólu. 

Komu pomagamy?

Oferujemy wizyty fizjoterapii dostosowane do potrzeb wszystkich grup wiekowych – począwszy od fizjoterapii dzieci w wieku powyżej 3 lat, poprzez młodzież, osoby dorosłe i seniorów. Nasze usługi rehabilitacji w Warszawie kierujemy zarówno do osób aktywnych, jak i do osób nie mających na co dzień kontaktu ze sportem.

Czy mogę skorzystać z rehabilitacji w ramach NFZ?

Fizjo&Well jest prywatnym gabinetem rehabilitacji w Warszawie. W naszej lokalizacji przy ul. Lanciego 13 na Ursynowie nie świadczymy usług rehabilitacyjnych w ramach NFZ. Oferujemy Państwu pojedyncze konsultacje fizjoterapeutyczne, jak również wizyty karnetowe – w pakietach. Terminy wizyt i częstotliwość spotkań planujemy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i wskazań dla każdego Pacjenta. 

Program „szyty na miarę”

Każda przychodnia, poradnia czy centrum rehabilitacyjne posiada swój określony styl pracy. Poniżej przedstawimy Ci koncepcję w której pracujemy my, fizjoterapeuci Fizjo&Well, prowadząc Twoją rehabilitację. Stworzona przez nas oferta ma spełnić Państwa oczekiwania. Sformułowaliśmy listę założeń, których przestrzegamy i dzięki którym liczba zadowolonych Pacjentów stale się zwiększa.

Empatia.

W Fizjo & Well pracują specjaliści, którzy za cel stawiają sobie zrozumienie Ciebie i Twojego problemu. To ważne, bo w dzisiejszych czasach Pacjenci szukają terapeutów skutecznych, uważnych i takich, których najzwyczajniej w świecie polubią.  

Diagnoza.

Na pierwszej wizycie naszym celem jest odnaleźć źródło Twojego problemu. Czasem trwa to kilka minut, czasem całą wizytę. Jednak w naszym odczuciu rozpoczynanie leczenia bez postawienia diagnozy nie tylko nie ma sensu, ale może być niebezpieczne. 

Indywidualne podejście terapeutyczne do Pacjenta.

Nie korzystamy z gotowych planów oraz programów rehabilitacji. Nie ma dwóch identycznych organizmów, nie ma też dwóch identycznych urazów. Dlatego nie pracujemy wg opracowanych i często bezmyślnie powielanych schematów. Posiadamy wiedzę z zakresu biomechaniki, patofizjologii oraz anatomii i to na tej wiedzy bazujemy planując Twój proces rehabilitacji w warszawskim centrum rehabilitacji. Dzięki temu możemy płynnie modyfikować Twój plan usprawniania i wyjaśniać Ci procesy, które dzieją się na każdym z etapów leczenia.

Fizjologiczny czas gojenia się tkanek.

Każda struktura w naszym ciele goi się inaczej. Programując Twój proces rehabilitacji bazujemy na fizjologicznych procesach gojenia. Do tego odnosimy się przy doborze technik i ćwiczeń terapeutycznych. 

Innowacyjność. 

Do procesu zdrowienia podchodzimy holistycznie. Podczas wizyty w Fizjo&Well otrzymasz od nas zalecenia  fizjoterapeutyczne, psychodietetyczne oraz – jeśli tylko będziesz zainteresowany naturoterapią – informacje o naturalnych sposobach wspomagania procesów leczenia.

Powyższe założenia są one dla nas bardzo ważne, ponieważ to one sprawiają, że rehabilitacja w warszawskim gabinecie Fizjo&Well jest usługą na tak wysokim poziomie. 

Dlaczego Pacjenci polecają zabiegi w Fizjo&Well na Ursynowie?

Polecacie nas, ponieważ jesteśmy skuteczni. To skuteczność i bezpieczeństwo stosowanych przez nas metod sprawiają, że oddajecie swoje zdrowie w nasze ręce. Dziękujemy za Wasze rekomendacje i pozytywne opinie, którymi dzielicie się publicznie. Jeśli nie jesteś naszym Pacjentem, a chciałbyś zapoznać się z opiniami naszych Pacjentów – kliknij tutaj. 

Jeśli nie miałeś jeszcze okazji odwiedzić Fizjo & Well na warszawskim Ursynowie, a chciałbyś poznać nasz styl pracy – zapraszamy na wizytę!

Więcej na naszym blogu